مجموعه زرین شما را به خرید بهترین سیسمونی نوزاد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی سیسمونی ارزان با کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

https://irsismoni.ir/cheap-scooter-shopping-center-in-iran/تولیدی سیسمونی ارزانکالسکه تاشو مسافرتی ارزانخرید کالسکه عصایی سبک مسافرتیخرید کالسکه ورزشی نوزادخرید کالسکه عصایی ارزانخرید کالسکه مسافرتی کودکخرید کالسکه دوقلو ارزانپخش عمده کالسکهخرید رورک ارزانبهترین مارک روروکتولید کننده روروک ارزانفروش عمده روروک نوزادفروش جدیدترین روروک کودک به صورت عمدهمعیارهای انتخاب کالسکهموارد مصرف عمومی کالسکهویژگی های کالسکه مرغوبمواد سازنده و ساختار روروکراه های ارتباطی جهت خرید روروک
خرید کالسکه عصایی تاشو

گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی در صدد آن است تا با فراهم کردن امکان تولید و پخش عمده کالسکه و روروک ارزان در تبریز، نامی نیک در صنعت تولیدی لوازم سیسمونی در سطح دنیا و کشور به ثبت رساند.

https://irsismoni.ir/cheap-scooter-shopping-center-in-iran/

 

 

تولیدی سیسمونی ارزان

تولیدی سیسمونی ارزان

این گروه تولیدی در نظر دارد تا با معرفی محصولات سیسمونی اعم از کالسکه نوزاد و روروک کودک، بتواند بهترین محصولات را در زمینه تولید سیسمونی ارزان در تبریز حضور خریدارن گرامی تقدیم نماید.با ما همراه باشید تا مشخصات و ویژگی های یک سیسمونی ایده آل را توصیف نماییم.

کالسکه تاشو مسافرتی ارزان

کالسکه تاشو مسافرتی ارزان

دو مشکل وزن و حجم کالسکه‌ ها باعث شده که برندهای مختلف سیسمونی به این فکر بیفتند که کالسکه ای طراحی کنند که اولا همان قابلیت‌های کالسکه های معمولی را به طرز معقولی داشته باشد، و دوما در عین سبکی مستحکم باشد. به همین دلیل سبک بودن یکی از ویژگی‌های اصلی کالسکه مسافرتی است. و به خاطر همین مردم به آن کالسکه سبک مسافرتی می‌گویند.

ضمن اینکه برای حل مشکل حجم، این کالسکه‌ها را باید بتوان به راحتی جمع کرد. یک راه جمع کردن این است که یکی یکی قطعات کالسکه را از هم جدا کرده و بسته بندی کرد. اما راه دیگر (و البته بهتر!) این است که کالسکه ها را تاشو ساخت. این کالسکه ها به دلیل همین خاصیت تاشوندگی به کالسکه تاشو مسافرتی هم معروف شده‌اند.

خرید کالسکه عصایی سبک مسافرتی

خرید کالسکه عصایی سبک مسافرتی

این نوع کالسکه سبک‌تر از مدل‌های دیگر است و دسته‌هایی شبیه به دسته چتر دارد. کالسکه چتری برای مسافرت و رفت‌وآمد در شهر و برای کودکانی که قادر به نشستن هستند، گزینه‌ای مناسب است. همچنین می‌توان آن را به‌راحتی تا و جا‌به‌جا کرد. بعضی از مدل‌های آن را می‌توان به‌عنوان صندلی اتومبیل نیز به کاربرد که در این صورت نیاز به آداپتور وجود دارد. سایز کوچک این کالسکه‌ها معمولاً برای کودکان بزرگ‌تر ناراحتی ایجاد می‌کند؛ به‌خصوص اگر کودک لباس‌های زمستانی و ضخیم به تن داشته باشد. بعضی از این کالسکه‌ها فاقد کمک‌فنر هستند. همچنین ممکن است چرخ‌های کوچک و پلاستیکی آن‌ها، مانور حرکتی را کم کند. بیشتر این کالسکه‌ها برای نوزادان کوچک‌تر از 6 ماه نامناسب هستند.

خرید کالسکه ورزشی نوزاد

خرید کالسکه ورزشی نوزاد

این نوع کالسکه دارای 3 چرخ بادی بزرگ است و استفاده از آن به مادران ورزشکار توصیه می‌شود. چرخ جلو در این کالسکه می‌تواند ثابت یا دارای قابلیت چرخش به چپ و راست باشد. ثابت نگه‌داشتن چرخ جلو از انحراف کالسکه به چپ و راست در زمان دویدن و عبور از سطوح ناهموار جلوگیری می‌کند. کالسکه ورزشی معمولاً مجهز به ترمزدستی و ترمز پایی است. دستگیره بلند و بالای آن نیز از برخورد سایر دونده‌ها به چهارچوب کالسکه و آسیب دیدن آن پیشگیری می‌کند.

کالسکه ورزشی معمولاً مجهز به بندی است که به بدن مادر متصل می‌شود و از رها شدن ناگهانی کالسکه حین دویدن یا زمین خوردن مادر جلوگیری می‌کند. این نوع کالسکه دوام بالایی دارد و وزن‌های بالا را تحمل می‌کند اما بهتر است به‌عنوان تنها کالسکه کودک انتخاب نشود. همچنین سایز بزرگ و وزن سنگینی دارد و ممکن است در صندوق اتومبیل جا نگیرد. علاوه بر این‌ها باید به‌طور مرتب چرخ‌های آن را ازلحاظ باد و فشار بررسی کرد.

 

خرید کالسکه عصایی ارزان

خرید کالسکه عصایی ارزان

می‌توانید ترکیب رنگ‌هایی را برای خرید کالسکه نوزاد، انتخاب کنید که منحصر به یک جنس خاص و دخترانه یا پسرانه نباشد تا بتوانید برای فرزند یا فرزندان آینده خود هم استفاده کنید. البته کاملاً واضح است که می‌توانید یک رنگ دخترانه شاد و یک پسرانه جذاب را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید، اما پیشنهاد انتخاب رنگ خنثی و مناسب هر دو جنس، برای افرادی که می‌خواهند کمی اقتصادی خرید کنند، مقرون‌به‌صرفه است. در مورد جنس پارچه‌ها و روکشی که در ساخت کالسکه استفاده‌شده است، دقت کنید که از نوع کاملاً خالص، ضد تعریق و بدون حساسیت باشد تا آسیبی به پوست لطیف نوزاد وارد نکند.

خرید کالسکه مسافرتی کودک

خرید کالسکه مسافرتی کودک

این کالسکه معمولاً سه‌تکه است و شامل صندلی اتومبیل، پایه صندلی اتومبیل و کالسکه اصلی می‌شود. با استفاده از کالسکه مسافرتی می‌توان بدون ایجاد مزاحمت در خواب کودک او را از اتومبیل به کالسکه یا برعکس جابه‌جا کرد. بعضی از مدل‌های کالسکه مسافرتی با برخورداری از پشتی تاشو به تختخواب نیز تبدیل می‌شوند. از معایب آن می‌توان به سایز بزرگ اشاره کرد. هل دادن بعضی از مدل‌های آن نیز دشوار است

خرید کالسکه دوقلو ارزان

خرید کالسکه دوقلو ارزان

خانواده های بسیاری هستند که دارای فرزندان دوقلو می باشند و مسلما نمی توانند هر دو فرزند را با خود روی دستانشان حمل کنند. کالسکه دوقلو این فرصت را به خانواده ها می دهد که فرزندان خود را در آنها قرار بدهند و به گردش و تفریح ببرند. در انتخاب کالسکه دوقلو باید نهایت دقت را داشته باشید. کالسکه دوقلو به خاطر دوقلو بدون دارای اندازه بزرگی می باشد پس در حمل و نقل کالسکه دوقلو حتما با مشکل مواجه می گردید. کالسکه دوقلو ساید باید ساید عرضی کمتر از 90 سانتی متر دارد که می تواند به راحتی از درهای اتاق ها و راهروها عبور کند.

 

پخش عمده کالسکه

پخش عمده کالسکه

گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی با استفاده از دانش و تجربه کارشناسان و نیروهای فعال در قسمت پخش عمده این گروه تولیدیT در صدد آن است تا همواره محصولی بی عیب و نقص را با استفاده از عاملین پخش کارآمد، در سراسر دنیا و ایران به صورت عمده پخش نماید. اگر بدنبال کالسکه ای هستید که کم حجم و جمع و جور باشد و هم کالسکه ای حرفه ای و لوکس، قطعا کالسکه گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی گزینه ی مورد نظر شماست.

این کالسکه تمام خصوصیات یک کالسکه حرفه ای که شما بدنبال آن هستید را در خود جای داده است. کودک شما حتی ثانیه ای از زمان استراحت و خواب خود را با توجه به حالت خواب این کالسکه از دست نمیدهد.نکته قابل ذکر در مورد این کالسکه وجود بالشتک پشت سر ونیز کمربندهای ایمنی ۵ نقطه ای آن است که با پد های راحت و نرم مجهز شده اند و این امکان را مهیا میکنند که بتوانید فرزندتان را از بدو تولد در آن قرار دهید.

 

خرید رورک ارزان

خرید رورک ارزان

گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی  توانسته است با فراهم نمودن امکان خرید ارزان برای پدر و مادر ها و در نظر گرفتن توان و بودجه مالی آنها همواره محصولات سیسمونی از جمله روروک نوزاد را به صورت ارزان و با قیمت هایی مقرون به صرفه به حضور مشتریان گرامی ارائه دهد.

  • خرید روروک برای کودکان کنجکاو، راهی برای کشف دنیای اطراف‌شان است؛
  • روروک‌های مختلف معمولا مجهز به موسیقی، لامپ، بازی و… هستند که به سرگرم شدن کودک کمک می‌کنند؛
  • روروک‌ها شوق راه رفتن را در کودکان افزایش می‌دهند و آنها را به راه رفتن، تشویق می‌کنند.

 

بهترین مارک روروک

بهترین مارک روروک

گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی توانسته است تا با رعایت اصول و درنظر گرفتن استاندارد های تولید در ساخت و همبندی قطعات روروک مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کند و نامی نیک در صنعت تولید لوازم سیسمونی ارزان قیمت در سطح کشور به ثبت رساند و ارزنده ترین محصولات سیسمونی را به خط تولید برساند و روانه  بازار جهانی نماید.

گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی سعی در تولید بهترین مارک روروک ارزان را دارد. این گروه تولیدی با هدف تولید محصولاتی که راحتی، ایمنی و آسایش را برای کودکان و والدین آن ها فراهم می آورند، سعی در تولید محصولات سیسمونی با برترین کیفیت و با سطح قیمتی مناسب با انواع توان مالی خریداران و مشتریان گرامی می باشد.

تولید کننده روروک ارزان

تولید کننده روروک ارزان

به عنوان یکی از بزرگترین کارخانه تولیدی روروک نوزاد با بهره گیری از تجهیزات مدرن و تمام اتوماتیک اروپایی و در اختیار گرفتن دانش فنی متخصصین داخلی با اشتغال زایی تعداد زیادی از هموطنان نه تنها توانسته در تمام استان های ایران ، بلکه در کشورهای همسایه هم در این زمینه فعالیت چشم گیری داشته باشد . کنترل های دقیق کیفی بر روی مواد اولیه و فرایند تولید و توجه به رضایتمندی مشتری ، موجبات اعتماد مصرف کنندگان محصولات را فراهم آورده است.

فروش عمده روروک نوزاد

فروش عمده روروک نوزاد

اگر خرید روروک از تولید کننده به صورت عمده شکل گیر بسیار مقرون به صرفه و سود آور می باشد زیرا تولید کنندگان محصولات تولید شده خود را با حداقل سود به فروش می رسانند. قیمت خرید روروک نوزاد وارداتی بسیار بالاست چون هزینه گمرک و حمل و نقل آن بسیار زیاد می باشد. قیمت روروک ایرانی را نمی توان در رنج قیمتی ثابتی بیان نمود زیرا وابسته به نوع روروک متفاوت می باشد.

فروش جدیدترین روروک کودک به صورت عمده

فروش جدیدترین روروک کودک به صورت عمده

گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی با فروش جدید ترین روروک به صورت عمده توانسته است بازار اقتصادی گرم و فعالی داشته باشد و مشتریان زیادی را جذب خود نماید.خرید جدیدترین روروک کودک به صورت عمده و ارزان از گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی می تواند بهترین روش خرید باشد.که  که با انتخاب مجموعه سیسمونی زرین نی نی  به آن دسترسی داشته باشید. چنانچه قصد خرید روروک کودک ارزان قیمت به صورت عمده داشته باشید می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا خرید به صرفه تر و مطلوب تری داشته باشید. زمانیکه خرید روروک از تولید کننده به صورت عمده شکل گیرد بسیار مقرون به صرفه و سود آور است چرا که تولید کنندگان محصولات تولید شده خود را با حداقل سود به فروش  می رسانند.

 

معیارهای انتخاب کالسکه

معیارهای انتخاب کالسکه

نکته مهمی که توجه به آن را بسیار تأکید می‌کنیم، این است که هنگام خرید کالسکه به هر نوعی که هست، در مورد استاندارد بودن آن مطمئن شوید و دقت کنید که در کالسکه نوزادی که می‌خرید، تمام نکات ایمنی جهت حفظ سلامتی کودک شما رعایت شده باشد. معمولاً وجود حرف E، نشان دهنده استاندارد بودن آن است.

توجه کنید که کمربندهای ایمنی تعبیه‌شده در کالسکه، از نوع ایمن‌ترین آن و پنج نقطه‌ای باشد تا بتواند از تمام قسمت‌های بدن نوزاد محافظت کند.حتماً بعد از ایمنی یا حتی قبل از آن، به طرح و رنگ کالسکه دقت می‌کنید و ممکن است خیلی سریع جذب یک مدل خاص شوید.

 

 

موارد مصرف عمومی کالسکه

موارد مصرف عمومی کالسکه

مهمترین ویژگی که در کالسکه تولیدی سیسمونی زرین نی نی میتوان به آن اشاره کرد ، سادگی و راحتی جمع شدن و اندازه بسیار کوچک آن در حالت تاشو است . این کالسکه را میتوانید براحتی جمع و در محفظه کابین هواپیما جای دهید . این حالت جمع شدن فوق کوچک (Super Compact) کالسکه با یک دست و براحتی انجام میپذیرد، درحالیکه با دست دیگر میتوانید کودک خود را در آغوش گرفته و یا لوازم دیکر خود را حمل کنید. داشتن تمام خصوصیات رفاهی یک کالسکه بزرگ و ترکیب آنها با کوچکی و وزن کم همگی در این کالسکه یقینا تعجب شما را برمی انگیزد.

 

ویژگی های کالسکه مرغوب

ویژگی های کالسکه مرغوب

وزن سبک، هدایت راحت، بازو‌بسته‌شدن آسان کالسکه، کیفیت و زیبایی، همه و همه از جمله فاکتورهایی هستند که یک انتخاب خوب را می‌سازند. احساس راحتی نوزاد در محلی که در آن قرار می‌گیرد و راحتی پدر و مادر در هدایت کالسکه مهم‌ترین این فاکتورهاست. اگر به دنبال کالسکه‌ای جمع‌وجور و راحت برای سفر هستید، کالسکه های گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی  با ظاهر زیبا و کیفیت بالا می‌تواند نیازتان را برآورده کند.

کالسکه‌ی تولیدی گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی مجهز به چهار چرخ و سایبان و سبد است؛ بنابراین اگر در فصل تابستان بخواهید از این کالسکه استفاده کنید، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. سایبان این کالسکه به‌خوبی کودک شما را از تابش نور خورشید حفظ می کند. همچنین زیر کالسکه، سبدی جهت قراردادن عروسک، فلاسک و لوازم شما تعبیه شده است.

مواد سازنده و ساختار روروک

مواد سازنده و ساختار روروک

  • آیا موادی که در ساخت روروک استفاده شده‌اند، برای سلامتی او ضرری ندارند؟ مثلا بعضی از انواع پلاستیک یا رنگ‌ها دارای ترکیبات سمی و نامطلوبی هستند که برای تنفس کودک نامناسبند.
  • آیا روروک قابلیت تا شدن دارد؟ روروک‌های تاشو، فضای کمتری می‌گیرند و زمانی که کودک نمی‌خواهد از آن استفاده کند، امکان تا کردن وسیله وجود دارد.
  • آیا روروک تحمل وزن کودک‌ را دارد؟ قبل از خرید باید به حداکثر وزنی که وسیله تحمل می‌کند هم دقت داشته باشید.
  • آیا وسیله، جایی برای نشستن دارد یا کودک در آن بدون صندلی و به طور ایستاده قرار می‌گیرد. اگر کودک امکان نشستن داشته باشد، بهتر است. زیرا راحت‌تر خواهد بودو کمتر خسته می‌شود؛
  • آیا ارتفاع و فضای کافی برای اینکه کودک با پاهای خود، وسیله را به حرکت درآورد، وجود دارد؛
  • آیا ارتفاع وسیله، قابلیت جا به جا شدن و تغییر دارد.

راه های ارتباطی جهت خرید روروک

خرید اینترنتی روروک ارزان

گروه تولیدی سیسمونی زرین نی نی با راه اندازی وبسایت رسمی و ایجاد کانالهای ارتباطی از جمله تلگرام و واتساپ و اینیستاگرام توانسته است راه را برای خرید آسان و مستقیم و بدون واسطه محصولات سیسمونی اعم از روروک ارزان قیمت را برای متقاضیان خرید گرامی هموار نماید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147863365
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com
جواد همتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین شما را به خرید بهترین سیسمونی نوزاد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید